054-242-36-46

שאלות וקבלת תמונות

077-220-1163

שירות לקוחות

שעות פעילות: 9:00 - 17:00

ימי חג וימי שישי סגור

מחפשים חלק ? רשמו את דגם המוצר.

על מנת לאתר את החלק הדרוש רשמו את דגם המוצר שברשותכם.

תיקון מקררים ברמת גן

תיקון מקררים ברמת גן

מתגוררים ברמת גן והמקרר שלכם הפסיק לעבוד באופן פתאומי? חשוב מאוד שתתעשתו במהרה על מנת שתוכלו לקרוא לטכנאי מקררים שיפתור את התקלה במהירות. ככל שתקראו לטכנאי בצורה מהירה ואפקטיבית, כך יהיה ניתן לתקן את הבעיה במהירות והאוכל שבמקרר יישאר טרי ולא תצטרכו לזרוק אותו. זהו ללא ספק אחד מהחששות הגדולים ביותר שעליהם חושבים מיד כאשר המקרר מפסיק לעבוד. זוהי הסיבה שאנו מספקים שירות של תיקון מקררים ברמת גן במהירות שיא, אנו מגיעים לבית הלקוח בתוך 4 שעות מקסימום מרגע הקריאה. כך שאין לכם מה לדאוג, כי אצלנו תקבלו את השירות המהיר ביותר, והאוכל שבמקרר ימשיך להישאר טרי כל הזמן הזה.

תיקון מקררים ברמת גן על ידי טכנאי מקררים מוסמך

נמאס לכם לשמוע על אנשים שנכווה כתוצאה מתיקון של מקרר? לצערנו לא מעט לקוחות שלנו מספרים לנו על מקרי עוקץ שונים שהם חוו במהלך חייהם בכל הקשור לתיקון המקרר בבית או במשרד. הגיע הזמן שתקבלו את השירות הטוב והמקצועי ביותר, כזה שמגיע לכם בתור לקוחות שלנו! אנו מעסיקים אך ורק טכנאים מנוסים ומיומנים, כאלה שמגיעים אם רזומה עשיר וניסיון של עשרות שנים בתחום. ככל שלטכנאי מקררים יש יותר ניסיון כך העבודה שלו תהיה מקצועית ומדויקת יותר. זיהוי של תקלות זוהי אומנות של ממש, ורק איש מקצוע אשר חי ונושם תיקון מקררים יצליח לזהות את התקלות במהירות ובצורה מדויקת.

תיקון מקררים ברמת גן במחירים שוברי שוק!

רוצים לשלם פעם אחת מחיר הוגן על תיקון מקררים? הגיע הזמן שתבחרו בחברה ששמה את הלקוחות בקדמת הבמה. אנו מאמינים כי כל לקוח זכאי לקבל שירות של תיקון מקררים ברמת גן ברמה הטובה והמקצועית ביותר. זוהי הסיבה שאנו מציעים את השירות שלנו במחירים הנוחים לכל כיס, גם לאלה שאינם ציפו לתקן את המקרר שלהם מעכשיו לעכשיו. כל בית צריך שיהיה לו מקרר עובד, ואם המקרר שלכם מתחיל להישחק או הפסיק לעבוד  אתם מוזמנים להתקשר אלינו לקבלת שירות מקצועי ואמין ברמת גן.

לקבלת שירות פנו לשירות לקוחות שלנו :

משרד ראשי : 0772201163.

לגולשים מהנייד לחצו:

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
הילה מראשון לציון
הילה מראשון לציון@username
Read More
יש לציין לקיבלתי שירות מהחברה,הגיע אליי טכנאי שפתר את התקלה לאתר מספר דקות,המחיר היה מצויין ישר כוח ממליצה תודה רבה.
אליהו מתל אביב
אליהו מתל אביב@username
Read More
הגעתי לאתר הזה במקרה והזמנתי חלק למכונת כביסה שלי ,יש לציין שהחלק הגיע לאחר יומיים. תודה על השירות.
לימור באר שבע
לימור באר שבע@username
Read More
היה לי תקלה במקרר סמסונג הגיע אליי בחור בשם מיכה שפתר את התקלה והחליף מאוורר חדש,יש לציין שהכל בסדר אתם מעולים
Previous
Next
0